انکوپت صمیمانه به دلیل مشکلات موجود در مورد در دسترس بودن محصول که ممکن است تجربه کنید، عذرخواهی می کند. ما مسئولیت کامل این مسئله را بر عهده می گیریم و از تأثیری که این مسائل ممکن است بر شما و حیوانات خانگی شما بگذارد بسیار تأسف می خوریم که ما از چنین غذای بی نظیرو پر طرفداری بهره مند هستیم.

ما در برهه ای از زمان، شاهد افزایش تقاضای باورنکردنی برای محصولات خود بودیم همچنین بحران جهانی کرونا و تحریم‌های گسترده فشار بیشتری به همه ما وارد کرد. علیرغم تلاش ما برای تأمین مقدار کافی از رژیم های غذایی برای تأمین تقاضای بیشتر شما، ما تشخیص می دهیم که انتظارات شما را برآورده نکرده‌ایم.

ما می خواهیم به شما اطمینان دهیم که ناامیدی شما را درک می کنیم و کل تیم ما متعهد است گربه ها و سگ های شما را به تغذیه متناسب با سلیقه خود برساند. در همین حال، ما رژیم های غذایی را که معتقدیم برای سلامتی و تندرستی حیوانات خانگی حیاتی هستند را در اولویت تولید قرار خواهیم داد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم و مطمئن باشید ما برای تأمین نیازهای منحصر به فرد حیوان خانگی شما سخت تلاش می کنیم تا تغذیه دقیق و موثری ارائه دهیم.